Renkantis automobilį reikia apsvarstyti daug įvairių faktorių, kurie lemia kokio tipo automobilio jums reikia ir kokią nuomos bendrovę rinktis. Kad tai nesukeltų galvos skausmo, siūlome perskaityti  šį trumpą straipsnį, apie automobilių nuomą.

Nuomos tikslas

Tai yra pats pagrindinis klausimas iš kurio išeina visi kiti. Kodėl ? Tarkime, kad jūs atskridote į kitą šalį verslo reikalais. Greičiausiai nenorėsite tokio pat automobilio, kaip jauna šeima su mažais vaikais atvykusi atostogauti ar pora persikraustanti į naują butą ir išsinuomavusi automobilį daiktams persivežti.  Kitas klausimas- kuriam laikui jums reikės automobilio, vienai dienai, savaitei, mėnesiui, o gal net metams.

Kokio automobilio reikia?

Kalbant apie patį automobilį, reikia nuspręsti kokių būtent automobilio specifikacijų norėsite: kiek vietų jis turi turėti, koks variklio galingumas, kokiu kuru varomas, kokio dydžio, naujas ar pagyvenęs, pigus ar galite sau leisti ir šiek tiek brangesnį. Visa tai turės įtakos kainai, o žinoma jūs nenorite išsinuomoti automobilio kuris neatitinka jūsų poreikių ir mokėti už šio auto nuomą.

Kokių papildomų paslaugų norėsite?

Priklausomai nuo nuomos tikslo skirsis ir papildomos paslaugos. Gal jums reikia, kad jus vežiotų privatus vairuotojas, o gal norite pasiimti ar palikti automobilį jums patogioje vietoje,  galbūt reikia gps navigacijos ar vaikiškos kėdutės jūsų mažyliui.

Kiek galite sau leisti?

Nuo biudžeto priklausys ar jūsų norai ir liks tik norais, ar jiems bus lemta išsipildyti. Galbūt neturėsite tiek pinigų, kad galėtumėte išsinuomoti naują ir prabangų automobilį, tad renkantis automobilį nuomai turite susidėlioti prioritetus  ir nuspręsti kas jums svarbiausia: saugumas, galia, automobilio talpa, prestižas ar kita

Jei turite daugiau klausimų palikite savo komentarą arba susisiekite su mumis el. paštu.