road

Kalbant apie automobilių nuomą, pirmiausia reikėtų atskirti du skirtingus jų tipus: tai automobilių nuoma šalyje, kurioje jūs gyvenate, ir automobilių nuoma užsienyje.

Kasdieniame gyvenime išsinuomoti automobilį gali tekti įvairias atvejais: sugedus jūsų asmeninei transporto priemonei, keliaujant į tolimesnę kelionę ir norint išvengti asmeninio automobilio nusidėvėjimo, organizuojant šventę, ar tiesiog užsinorėjus pasivažinėti nauju automobiliu. Visais šiais atvejais (ir daugeliu kitų), Jums su malonumu padės automobilių nuomos kompanijos. Dauguma jų siūlo išskirtines sąlygas verslo partneriams (ne išimtis ir Trusticar), tačiau neliksite nuskriausti ir tuo atveju, jei norite išsinuomoti automobilį kaip fizinis asmuo – nuolat vyksta įvairios akcijos, ar galioja specialūs pasiūlymai. Jums tereikia sekti nuomos kompanijos paskyras socialiniuose tinkluose, ar užsiprenumeruoti naujienlaiškį, ir nuolat būsite informuotas apie naujausius pasiūlymus.

Automobilio nuomos paslaugos užsienyje labiausiai praverčia atostogaujant, vykstant į verslo susitikimus, ar susiklosčius kitokioms aplinkybėms.  Juk išties patogu, kai atvykus į oro uostą, pasiimate išsinuomotą automobilį ir juo vykstate ten kur norite, ir tada kai Jums reikia. Tačiau užsakyti automobilį nuomai užsienyje kartais gali pasirodyti sudėtinga – yra daug sąlygų, taisyklių ir smulkmenų (apie visa tai galite daugiau perskaityti mūsų ankstesniame įraše: „Automobilių nuoma – į ką atkreipti dėmesį?“). Šiuo metu gan populiarus būdas rezervuoti automobilį nuomai – per paieškos sistemas, kurios pateikia kelių automobilių nuomos kompanijų pasiūlymus vienoje vietoje. Iš pirmo žvilgsnio lyg ir patogu, tačiau Jums teks savarankiškai peržiūrėti visų pasiūlymų sąlygas (jos dažnai būna skirtingos), išsiaiškinti kokie papildomi mokesčiai gali būti taikomi (kad sužinotumėte tikslų kai kurių mokesčių dydį, dažnai tenka skambinti tiesiogiai į tą nuomos punktą, kur planuojate pasiimti automobilį). Vienas patogiausių būdų to išvengti – kreiptis į Trusticar – mes atliekame paiešką per skirtingas automobilių nuomos užsakymo sistemas, ir atrinkę geriausius pasiūlymus juos palyginame vienoje vietoje, pakomentuojame ir atsiunčiame kliento vertinimui. Jam išsirinkus priimtiniausią pasiūlymą, mes rezervuojame automobilį nuomai ir persiunčiame visus su tuo susijusius dokumentus – Jums belieka nuvykti į nuomos punktą ir pasiimti Jums rezervuotą transporto priemonę.

Automobilio nuoma – Jūsų keliones palengvinsianti paslauga, tik svarbu žinoti, kur reikia kreiptis, norint ją užsakyti.