Auto nuoma

 

 

Daugelis mūsų susiduriame su įvairiais rūpesčiais planuodami savo keliones tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Vieniems šie rūpesčiai yra malonūs, kitiems sukelia daug papildomų nepatogumų. Juk ne visada yra malonu praleisti keletą valandų analizuojant paslaugų teikimo sutarties sąlygas ir stengiantis išvengti „siurprizų“ kelionės metu.

Tačiau nebūtina visų smulkmenų analizuoti pačiam! Sprendimas paprastas – tam tikras kelionės dalis galima patikėti tos srities ekspertams, kurie mielai pasidalins savo patirtimi, ir patars ką pasirinkti. Puikus pavyzdys – automobilių nuoma (nesvarbu ar tai būtų trumpalaikė ar ilgalaikė automobilio nuoma). Galima kreiptis tiesiogiai į Lietuvoje veikiančią automobilių nuomos kompaniją „Trusticar“ ir Jūs ne tik gaunate informaciją bei konsultacijas, bet ir rezervacija bus padaryta už Jus! Viskas ką Jums reikia padaryti – atsiųsti planuojamos automobilio nuomos pradžios ir pabaigos datas, bei vietovės, kurioje norite išsinuomoti automobilį, pavadinimą ir trumpai apibūdinti kokia transporto priemonė yra reikalinga. Nuvykus į nuomos punktą ir pateikus rezervaciją, beliks tik pasiimti Jums užsakytą automobilį.

Atsiuntę užklausą dėl automobilio nuomos užsienyje, gausite atsakymą su visų pagrindinių automobilių nuomos kompanijų, esančių toje vietovėje, pasiūlymais – tai leis palyginti kainas ir išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Jei turite kurios nors iš automobilių nuomos kompanijų nuolaidų kortelę, būtinai nurodykite jos numerį, ir pasiūlyme Jums priklausanti nuolaida bus pritaikyta.

Taigi, leiskite mums pasirūpinti automobilio nuoma – kur planuojate sekančią savo kelionę?

Ieškote viešbučio? Spauskite čia!